TRANSCO – Váš partner pre colné odbavenie

Správny dokument na správnom mieste v správny čas: potom nebude colné odbavenie žiadny problém!

 

Keďže sa colné regulácie neustále mení a colné odbavenie je často veľmi zdĺhavým procesom na hraničných priechodoch, iste sa vám budú hodiť špecialisti, ktorí vás celým procesom colného odbavenia vykonajú.

 

Pomôžeme vám na hraničných priechodoch ušetriť čas, nervy a peniaze

 

Vďaka našej certifikácii AEO F je nám umožnené zredukovať čas, ktorý musíte na hraničnom priechode stráviť na úplné minimum. Pomáhajú nám k tomu tie najnovšie IT procedúry, motivovaní zamestnanci, ktorí sú oboznámení so všetkými európskymi colnými procedúrami. S nami máte istotu jednoduchého prekročenie hraníc.

 

Na ďalších dôležitých hraničných priechodoch nás reprezentujú spoľahliví a neutrálni partneri

Podporujeme vás v procese colného odbavenia!

  • Konzultácia

    TRANSCO vám poradí ohľadom procesu colného odbavenie a zodpovie všetky vaše otázky ohľadom transportu cez hranice. Na partnera s toľkými rokmi skúseností, ktorý má všetky predpoklady preto, aby poskytol efektívnu pomoc, sa môžete spoľahnúť.

  • Import

    Či už potrebujete prepraviť tovar v krajinách EÚ alebo jej importovať zo štátu mimo EÚ, sme váš kompetentný partner. Ako vlastné vyhlásenie cez internet (IZA) u ATLAS tak aj importné odbavenie u švajčiarskeho systému EDEC sa radí medzi nami ponúkané služby.

  • Export

    Tiež export tovaru do štátu mimo EÚ vyžaduje odbavenie skrze colný úrad. Radi vám budeme asistovať s vaším colným odbavením. Sme profesionáli na vašej strane, čo sa týka odbavenie na colných úradoch po celej Európe, skrze systém ATLAS a skrze systémy EDEC a NCTS.