Váš európsky dodávateľ logistických služieb

 • Skladová logistika

  Na ploche asi 100,000 metrov štvorcových ponúkame širokú škálu možností skladovania, od blokového skladovanie malých častí až po sklady na jedlo a sklady na farmaceutické produkty. Najnovšie priemyselné vozidlá zabezpečí optimálne vyskladnenie a získavanie tovaru.

 • Transportná logistika

  Ponúkame pozemné, vodné a vzdušné transportné služby robené na mieru. Prepraviť môžeme akýkoľvek tovar, od jedla a medicíny až po zložené stroje. To všetko kompetentne a spoľahlivo. Organizácia a samotný transport sú riadené naším skúseným personálom. Vďaka najnovšej technológii na trhu dokážeme vaše náklady doručiť spoľahlivo do cieľovej destinácie včas!

 • Farmaceutická logistika

  Firma TRANSCO PHARM so svojimi teraz už 24 rokmi skúseností bola vyvinutá ako dodávateľ služieb v oblasti farmaceutickej logistiky. Tu sa stretnete s bezpečnou, kvalifikovanú a správne zdokumentovanú službou. Vďaka projektu "Secure cold chain", ktorý bol spustený na začiatku roka 2011 sme sa pripravili na nové požiadavky "GDP-Guideline 2013". TRANSCO PHARM je kompatibilný s kvalifikovanými procesy, kvalifikovaným personálom a najnovšie technológie.

 • Správa dodávateľského reťazca

  Čo sa týka vývoja individuálnych logistických systémov, môžeme povedať, že sme vám úplne k službám. Naše služby sú služby tej najvyššej kvality a správnej dodržanie bezpečnostných štandardov je garantované. Spoločne s vami pracujeme na vývoji riešenia, ktoré presne odráža vaše hodnoty a váš tok tovaru a informácií. Kompletné plánovanie, kontrola siete a synchronizácia komplexných globálnych, európskych a národných logistických reťazcov na známych zákazníkov z automobilových, farmaceutických a ďalších priemyselných oblastí sú len niektoré z projektov, ktoré sme už uskutočnili. Predné logistické služby, dizajn outsourcingových projektov a domáce presmerovanie.

Logistika služby

 • Individuálne logistické koncepty

  Stále rastúci dynamika trhov vytvára u našich zákazníkov dopyt po kvalitných materiáloch a informačným toku. Kratšie výrobné cykly, rovnako tak ako diverzita variantov, hlavne v automobilovom priemysle, si teraz žiada inteligentný, pre spoločnosť špecifické riešenia. Preto sa nevidíme len ako skladovej partner, ale ako partner pre individuálne logistické koncepty a sofistikované služby.

  V tomto kontexte máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti vyberania objednávok, implementácia pracovných procesov podľa SOP príkazov, implementácia manažmentu, kontroly produkcie skrze KANBAN, rovnako tak ako v oblasti manuálnej kontroly označenie.

 • Logistická centra po celé Evropě

  Z Londýna cez Prahu až do Florencie: firma TRANSCO je reprezentovaná vo všetkých väčších metropolitných oblastiach Európy vo forme svojich odnoží, či svojich partnerov. Táto stabilná sieť nám umožňuje ponúkať celoeurópske logistické riešenia. Váhu kladieme hlavne na náš kvalifikovaný personál hovoriaci niekoľkými jazykmi, ktorý sa postará o priebeh bezproblémovej komunikácie. Vďaka nášmu know-how čo sa týka trhov a našim konexiám - aj vo Východnej Európe - je nám umožnené implementovať individuálne logistické riešenia v i mimo Nemecko.

 • High-tech projektová logistika

  TRANSCO operuje v oblasti high-tech projektové logistiky už niekoľko desaťročí. Ak potrebujete prepraviť citlivé elektronické komponenty, môžeme vám ponúknuť špeciálne kontajnery a vozidlá, ktoré budú obsluhovaná našimi najskúsenejšími zamestnancami. Na mieru vytvorené bezpečnostné moduly sú len čerešničkou na torte. Naši organizátori sú vám pri svojej práci na plánovanie trasy úplne k dispozícii. To všetko vrátane individuálne konzultácie!

 • Teplotne kontrolovaný skladovací priestor

  Pre našich zákazníkov, ktorí obchodujú v oblasti farmaceutických produktov či jedla ponúkame dva kvalitné, teplotne kontrolovanej sklady s viac ako 6,000 miestami. Celková plocha je 2,000 metrov štvorcových. Ide o uzavretú, autonómnou oblasť s štyrmi nakladacími rampami, kancelárií a sanitárnou oblastí. Sklady sú vybavené monitorovanými externými dverami, systémom, ktorý vpustí iba autorizovaný personál, nezávislým meračom teploty, integrovaným alarmovým systémom pre monitoring min / max hodnôt, svetlami z nerozbitného skla, monitorovacím systémom škodcov a modernými priemyselnými vozidlami.