Váš dodávateľ transportných služieb v Nemecku a v Európe.

Expert na medzinárodnú leteckú a námornú prepravu tovaru.

 • Pozemná preprava

  Užitie našich vlastných 550 transportných jednotiek je základom našej maximálnej flexibility. Naša sieť nespája len mestá, ale aj tie najmenšie regióny. Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Veľká Británia a Francúzsko patrí medzi krajiny, na ktoré sa špecializujeme. Všetky odvetvia firmy TRANSCO majú skúsených zamestnancov, ktorí sa vám nebudú báť poradiť.

 • Námorná preprava

  S širokou ponukou služieb sa snažíme splniť očakávania, ktoré sú na nás, ako na modernú logistickú spoločnosť, kladená v oblasti námornej dopravy. Podľa vašich vlastných požiadaviek si môžete vybrať medzi plnou a kolekční kontajnerovú službou (služba FCL či LCL) čo sa týka exportu a importu. Zmluvy, ktoré sme uzavreli so svetoznámymi dopravnými spoločnosťami a NVOCC nám dávajú možnosť ponúknuť vám optimálnu kombináciu konkurenčných cien a flexibilných podmienok. To všetko úplne podľa našich zákazníkov!

 • Letecká preprava

  Flexibilná a cenovo výhodná možnosť prepravy a to všetko len vďaka našej globálnej sieti. Spoločne s ponukou leteckej dopravy vám ponúkame transportná riešenia, ktoré sú optimálne adaptovaná podľa všetkých vašich potrieb a ktorá zaručí vašu úplnú spokojnosť, nech už potrebujete tovar presunúť o pár sto kilometrov ďalej, či napríklad na druhú stranu zemegule. Kontakt s našimi zákazníkmi a spoľahlivými partnermi na všetkých kontinentoch nám dáva možnosť zabezpečiť, že vám naša služba padne presne na mieru.

 • Preprava nebezpečného tovaru

  Ak váš tovar vyžaduje špeciálne zaobchádzanie, napríklad v prípade transportov za nízkych teplôt, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám ponúkneme riešenie vašich problémov.

 • Farmaceutický transport

  Naša značka TRANSCO PHARM má za sebou 24 rokov skúseností ako poskytovateľ služieb v oblasti farmaceutickej logistiky. Vyvíjame a implementujeme komprehenzivné farmaceutické koncepty pre dosiahnutie tej najvyššej kvality, bezpečnosti, kvalifikácia a dokumentácie.

 • Férová a dátumovo fixná preprava

  Citlivé produkty či časovo kritické doručenie - existuje mnoho dôvodov, prečo musí váš náklad doraziť spoľahlivo a v čas na miesto určenia. Popíšte nám, čo od nás vyžadujete a my sa o to postaráme!

Profesionálna prepravná služba

 • Hromadné náklady / LTL / FTL

  Naši kvalifikovaní dispečeri zaistí bezproblémový priebeh transportných procedúr a vypočítajú tie najvhodnejšie nákladné jednotky, ktoré vašim požiadavkám padnú priamo na mieru. Použitie optimálnych transportných systémov je naším cieľom. K dispozícii nám je distribučná sieť, ktorá zahŕňa celú Európu. Ako člen systémových skupín CTL, ONLINE a ELVIS máme silných partnerov stojaci na našej strane a spojenie do ekonomických centier Európy.

 • Kombinovaná doprava

  Od roku 1988 sme investori HUPAC Intermodal v Chiasso. Jedná sa o súkromného dodávateľa kombinovaného transportu v Európe. Cez 85% presunov tovaru cez hranice sa rieši intermodálne. Toto zodpovedá asi 72,000 zásielkam ročne či 15,525 jednotkám v importe a exporte. Okrem toho sa zaujímame o dopad našich služieb na životné prostredie, čo je tým hlavným dôvodom prečo tak často obmieňame náš vozový park.

 • Sledovanie

  Chcete vedieť, kde sa vaša zásielka nachádza? Vďaka najnovšej technológii môžete za pomoci firmy TRANSCO váš tovar dohľadať kdekoľvek na svete.